Stánky se připravují

Vinylové podlahy

VINYLOVÁ PODLAHA PŘÍJEMNĚ TEPELNĚ IZOLUJE A TLUMÍ HLUK. JE VELMI STABILNÍ A VHODNÁ NA PODLAHOVÉ TOPENÍ. OBJEVTE JEJÍ DALŠÍ PŘEDNOSTI A VYBERTE SI DEKOR.

V naší nabídce naleznete vinylové podlahy té nejvyšší kvality, otestované tisíci náročných zákazníků.

Cena vinylových podlah začíná od 429 Kč/m² bez DPH. Na tyto podlahy poskytujeme záruku až 12 let. Na podlahy Divino/Divino Click poskytujeme záruku až 20 let. Většina našich podlah je k dostání již dnes skladem. Vyberte si jednoho z 300 prodejců v ČR a již dnes si domu odvezte vinylovou podlahu dle vašich představ a přání. Vinylová podlaha je vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Díky tomu se hodí do koupelny nebo kuchyně.

Vinylové podlahy poskytují optimální zátěž, takže vydrží běžné problémy jako jsou domácí mazlíčci nebo děti. Tento druh podlah má velkou výhodu v tom, že je velmi teplý a zároveň se také hodí na podlahové vytápění. Mají zároveň snadnou údržbu. Nevyžadují žádné zvláštní ošetření. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízejí nepřeberné množství barev a dekorů.

Chcete-li poradit s výběrem, přečtěte si tipy, jak správně vybrat podlahu na našem blogu. Najdete tu i přehledné srovnání výhod jednotlivých materialů podlah. Anebo svěřte své požadavky našemu podlahovému asistentovi a nechte si poradit konkrétní řešení.

Proč byste měli investovat do vinylových podlah? Mají řadu výhod. Díky materiálu a technologii pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Tyto podlahy se snadno udržují, jsou pružné a odolné. Pokládka je levná. Za zmínku stojí i to, že jsou ekologické. Vyberte si jednoho z našich prodejců a objednejte si podlahu již dnes.

VINYLOVÁ PODLAHA FLOOR FOREVER VINYL DOKONALE ZÚTULNÍ VÁŠ DOMOV. JEJÍ POVRCH TLUMÍ ZVUKY A PŘÍJEMNĚ TEPELNĚ IZOLUJE. HODÍ SE I DO MÍSTNOSTÍ S PODLAHOVÝM VYTÁPĚNÍM. NAVÍC JE VYSOCE ODOLNÁ, TAKŽE SNESE I OSTRÉ DRÁPKY VAŠICH DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ.

Je dostupná v lepeném i zámkovém provedení. 

Některé vinylové podlahy se zámkovým spojem se řadí mezi rigidní podlahy nové generace. Mají tu výhodu, že nosné jádro materiálu tvoří Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID®, tedy minerál, který jej výrazně zpevňuje. Díky tomu jsou tyto podlahy ještě odolnější, tvrdší a rozměrově stabilnější, takže bez problému ustojí dnešní rychlé tempo, extrémní zátěž a poslouží po dlouhá léta s minimálními nároky na péči a údržbu.

Kamenné a betonové dekory s puncem luxusu a unikátnosti, to jsou podlahy DESIGN STONE. 

Přestože dřevěné dekory vinylových podlah jsou stále velmi preferovaným artiklem, kamenné a betonové dekory jsou novou atraktivní možností, jak lze interiéru vtisknout osobitý a moderní charakter.  Kolekce Design Stone nabízí 12 luxusních kamenných a betonových dekorů, mezi nimiž nechybí například ani travertin, mramor nebo grafit. K dispozici jsou jak v lepené verzi s celkovou tloušťkou 2,5 mm, tak i Click verzi s celkovou tloušťkou 4,5+1 mm s integrovanou podložkou.

Navíc kolekce Design Stone Click se díky složení materiálu, kde jednou ze složek je minerál/kámen, řadí mezi rigidové vinylové podlahy. Pro ně je charakteristická extrémní tvrdost, odolnost a stabilita.

Z krásné vinylové podlahy se budete těšit i při pravidelném úklidu. Podívejte se na náš blog, s tipy, jak vytírat pvc a vinylovou podlahu.

Pozvěte do svého domova vinylovou podlahu Floor Forever Vinyl.

Zpět do obchodu